Gry

Aktywne filtry:

-
Platforma
 • Xbox (6 )
 • Wersja Językowa
 • Angielska (6 )
 • Polska (2 )
 • Gry XBOX – zalety biblioteki tytułów konsoli od Microsoft

  Gaming to pasja, która przyciąga miliony graczy na całym świecie. Wybór platformy do gier jest kluczowy dla jakości rozgrywki i doświadczenia płynącego z wirtualnej przygody. Gry na konsolę Microsoft, to jedna z bardziej rozbudowanych bibliotek, która posiada szereg tytułów dedykowanych takich jak m.in. HALO. Xbox jest znany z dostarczania unikalnych i ekscytujących gier, które są dostępne wyłącznie na tej platformie. Przykładem może być też Forza, czyli realistyczne symulatory wyścigów. Gry XBOX zapewniają dostęp do tych ekskluzywnych tytułów, które nie są dostępne na innych konsolach do gier.

  Ponadto gry na konsole dostępne są także w abonamencie

  Xbox Game Pass to usługa abonamentowa, która daje dostęp do ogromnej biblioteki gier. Za niewielką miesięczną opłatą możesz grać w setki tytułów. W skład ten wchodzą zarówno nowe, jak i starsze tytuły. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą eksplorować różne gatunki gier bez konieczności kupowania każdego tytułu osobno. Oprócz tego, jeśli nie grałeś jeszcze w wiele produkcji – to właśnie to rozwiązanie pozwala zapoznać się z ich szerszym spektrum niż możliwe byłoby to przy kupowaniu każdej gry na XBOX osobno. Wykupienie abonamentu na gry XBOX zapewnia także dostęp do tzw. Xbox Live czyli platformy multiplayer, która umożliwia graczom rywalizację i współpracę w sieci. Tutaj jednak mimo wszystko proponujemy zakup gier XBOX z Lobicom. Nasze modele są powystawowe, a więc dostępne też w niższej cenie i na zawsze. Natomiast tytuły z Gamepass z czasem przepadają, jeśli regularnie nie płacisz.

  Gry do XBOX i PS4 – gry w wysokiej jakości, wydajność z doskonałą grafiką

  Konsola Xbox oferuje imponującą jakość grafiki i wydajność. Dzięki zaawansowanemu procesorowi i karcie graficznej, gry Xbox wyglądają niesamowicie i działają płynnie. To oznacza, że ​​możesz cieszyć się wspaniałymi wizualnymi efektami i płynną rozgrywką w każdej chwili. Ponadto możesz także w niektórych tytułach zadecydować czy chcesz grać w trybie wydajności, czy jakości. Wtedy zostanie wprowadzony licznik klatek limitujący je na rzecz lepszych wrażeń wizualnych. Wszystko więc zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Sprawdź nasze laptopy powystawowe!